دکتر فرخی به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم» منصوب شد

با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر فرخی به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم» منصوب شد

۱۹ مهر ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۸ کد : ۶۴۱۰۴ اخبار داغ
تعداد بازدید:۹۰۲
دکتر زلفی‌گل با صدور حکمی، دکتر مرتضی فرخی را به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس منصوب کرد
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر فرخی به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم» منصوب شد

 دکتر زلفی‌گل با صدور حکمی، دکتر مرتضی فرخی را به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس منصوب کرد

متن حکم انتصاب دکتر فرخی به این شرح است؛

جناب آقای دکتر مرتضی فرخی

سلام‌علیکم؛

نظر به مراتب تعهد، تخصص و توانمندی‌های ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با تعامل سازنده و مؤثر با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در شفاف‌سازی اهداف و برنامه‌ها و تصویب قوانین مورد نیاز با عنایت به ماموریت‌های مختلف وزارت علوم، دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری، در مسیر تحقق و عملیاتی‌سازی راهبردهای طرح شده در «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» در حوزه علم و فناوری و برنامۀ ارائه شده به مجلس شورای اسلامی، با به کارگیری همه ظرفیت‌های نظام علم و فناوری کشور، موفق و سربلند باشید.

رجای واثق دارم با پیروی از آموزه‌های اسلامی، رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مبانی علمی و قانونی، راهبردهای دولت مردمی و مساعدت آحاد دانشگاهیان عزیز، در حفظ و حراست از حقوق قانونی مجموعۀ آموزش عالی کشور و تحکیم جایگاه حقوقی و قانونی وزارت علوم نقشی مؤثر ایفا نمایید.

توفیق روزافزون جناب‌عالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

دکتر فرخی عضو هیات علمی دانشگاه و پیش از این رئیس دانشگاه پیام نور باقرشهر، مشاور نمایندگان ادوار مختلف در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و معاون اداری مالی پژوهشگاه فرهنگ و هنر اسلامی را عهده دار بوده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین طی نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر اسلامی پناه معاون سابق حقوقی و امور مجلس در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد. ‌


( ۶ )