با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر اسلامی پناه به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم» منصوب شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۰ کد : ۵۶۳۱۱ اخبار داغ
تعداد بازدید:۳۲۵۴
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر علی اسلامی پناه را به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم» منصوب کرد.
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر اسلامی پناه به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم» منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر اسلامی پناه آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان و با هماهنگی سایر معاونان ستاد وزارت و بهره‌مندی از نظرات صاحب‌نظران دانشگاهی ماموریت و وظایف معاونت حقوقی و امور مجلس را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید.
بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری مدیران و کارکنان گرامی، در حفظ و حراست از حقوق قانونی وزارت متبوع و حوزه‌های مختلف و دانشگاهیان و تحکیم جایگاه قانونی وزارت بکوشید.
انتظار می‌رود با تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در شفاف‌سازی برنامه‌ها و اهداف و تصویب قوانین مورد نیاز با عنایت به ماموریت‌های مختلف وزارت، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش‌آفرینی آن در اقتصاد دانش‌بنیان کشور ایفا کنید.
دکتر علی اسلامی‌پناه عضو هیئت علمی گروه حقوق دانشگاه تهران و متولد سال 1339 می‌باشد. وی علاوه بر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی از تجارب ارزنده‌ای برخوردار است.
نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی، وکیل دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری، مشاور معاون حقوقی رئیس جمهوری، سرپرست و معاون دانشکده حقوق و علوم انسانی دانشگاه تهران از جمله سوابق اجرایی وی است.
دکتر اسلامی‌پناه از جامعه ایثارگران دانشگاهی هستند و بیش از 18 ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس داشته‌اند.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از زحمات و تلاش‌های دکتر حمیدرضا علومی یزدی در مدت زمان تصدی معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت علوم قدردانی کرد.
 


( ۷ )