برگزاری آئین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه فسا

۱۰ آبان ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۷ کد : ۵۵۴۸ اخبار
تعداد بازدید:۵۰۹
روز پنج شنبه 7 آبان مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه فسا در محل سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد.در این مراسم با حضور جناب آقای دکتر روشن معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، امام ج...
روز پنج شنبه 7 آبان مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه فسا در محل سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم با حضور جناب آقای دکتر روشن معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، امام جمعه شهرستان فسا، نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فسا و نیز دیگر مسئولان اجرایی شهرستان فسا و اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه فسا انجام پذیرفت.
در ابتدای مراسم امام جمعه شهرستان فسا حضرت حجه الاسلام والمسلمین دکتر طهماسبی ضمن تشکر از مدعوین ونیز تشکر از زحمات سرپرست سابق دانشگاه فسا و همچنین تقدیر از سرپرست جدید دانشگاه بابت اینکه قبول زحمت نموده اند، افزود علم فقط با عمل معنا پیدا می کند و کسانی در دنیا حرفی برای گفتن دارند که دارای مدارج علمی بالاتری هستند.
در ادامه مراسم دکتر دوگانی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از تلاشهای سرپرست سابق دانشگاه و تبریک به سرپرست جدید دانشگاه گفت ما بایستی حداکثر استفاده از مقوله علم و فناوری را داشته باشیم و خوشبختانه دانشگاههای ما فعالیتهای مناسبی در بحث علم و فناوری داشته اند و امیدواریم با تلاشهای خود به قله رفیع علم و فناوری برسیم.
دکتر مقیمی سرپرست سابق دانشگاه فسا از دیگر سخنرانان این مراسم بود که ایشان هم ضمن تشکر و خیرمقدم به مدعوین به ارائه گزارش عملکرد خود دردوران 17 ماه سرپرستی خود در دانشگاه فسا پرداخت.
در ادامه،دکتر روشن معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز با تشکر از زحمات صورت گرفته در دانشگاه فسا افزود دانشگاهی برای ما مطلوب است که تولید دانش کند و اقتصادی دانش بنیان را در کنار اقتصاد مقاومتی داشته باشد .
دکتر روشن در ادامه عنوان کرد بحمدالله دانشگاه فسا سند توسعه دانشگاه را تدوین نموده است و با توجه به ظرفیت هایی که دانشگاه فسا داردمی تواند با صنعت ارتباط وسیعی داشته باشد
آقای دکتر قیصری سرپرست دانشگاه فسا تلاش در جهت ارتقاء وضعیت تحقیق و پژوهش، تجهیز و راه اندازی آزمایشگاههای جدید ،ارتقاء فعالیتهای فرهنگی ایرانی اسلامی، حفظ کرامت اساتید،کارکنان و دانشجویان و تلاش جهت تامین منابع مالی جدید را از جمله اهداف خود جهت سرپرستی دانشگاه فسا عنوان نمود.
در پایان مراسم ضمن اهداء لوح تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای دکتر مقیمی، حکم سرپرستی سرپرست جدید دانشگاه فسا جناب آقای دکتر قیصری توسط معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ایشان اعطاء گردید.