بررسی کلیات بودجه آموزش عالی و آموزش و پرورش

۲۰ دی ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۴ کد : ۵۳۵۰ امور مجلس
تعداد بازدید:۳۱۰
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از بررسی کلیات بودجه آموزش عالی و آموزش و پرورش در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد. ...
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از بررسی کلیات بودجه آموزش عالی و آموزش و پرورش در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.

جبار کوچکی‌نژاد در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از بررسی کلیات بودجه آموزش عالی و آموزش و پرورش در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: سرفصل‌های کلی آموزش عالی، آموزش و پرورش و پژوهش در جلسه امروز مطرح و نظرات و پیشنهادات بودجه‌ای نمایندگان وزارت خانه‌های آموزش و پرورش و همچنین علوم٬ تحقیقات و فناوری مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی٬ افزود: در این جلسه نمایندگانی از دستگاه‌های مرتبط در حوزه آموزش عالی، آموزش و پرورش ، فنی و حرفه‌ای و معاونت علمی و فناوری رییس جمهور٬ همچنین نماینده مرکز پژوهش‌های مجلس و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور  حضور داشته و توضیحاتی را در خصوص ضرورت افزایش بودجه آموزش عالی و آموزش و پرورش ارائه کردند.

وی با بیان اینکه جلسات بررسی لایحه بودجه به طور مستمر در کمیسیون آموزش مجلس برگزار خواهد شد٬ تصریح کرد: امید است تا پایان هفته جاری تمامی پیشنهادات بودجه‌ای بررسی و نظر نهایی کمیسیون اعلام شود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ سادآور شد: کمیسیون آموزش مجلس امروز اعضای خود برای عضویت در کمیسیون تلفیق را انتخاب نکرده و در جلسه بعدی در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد شد.