با حکم دکتر جهانگیری؛ "سیمایی صراف" دبیر هیات دولت شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۳ کد : ۴۹۸۶۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۲۹
معاون اول رئیس جمهوری در حکمی «حسین سیمایی صراف» را به عنوان دبیر هیات دولت منصوب و اظهار امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم خدمات غنی‌تر و موثرتری، همسو با برنامه‌ها و سیاست‌های ریاست جمهوری در اختیار هیات دولت قرار گیرد.
با حکم دکتر جهانگیری؛ "سیمایی صراف" دبیر هیات دولت شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری، اسحاق جهانگیری روز سه‌شنبه در این حکم خطاب به «حسین سیمایی صراف» عنوان کرد: نظر به تعهد و شایستگی و تجربیات ارزنده و سوابق مفید، به موجب این حکم به استناد ماده ۱۹ آئین‌نامه داخلی هیات دولت مصوب ۸ آذر ۱۳۶۸ جناب‌عالی را به سمت «دبیر هیات دولت»  منصوب می‌کنم.

معاون اول رئیس‌جمهوری ابراز امیدواری کرد: با اتکال به الطاف خداوند متعال و با بهره‌گیری از توانایی‌های همکاران و کارشناسان داخل و خارج دولت، با اتخاذ تدابیر لازم نسبت به افزایش کارآیی و اثربخشی دفتر هیات دولت، خدمات غنی‌تر و موثرتری را با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و همسو با برنامه‌ها و سیاست‌های ریاست  جمهوری در اختیار هیات دولت قرار دهید.
معاون اول رئیس جمهوری در رونوشت این حکم از زحمات و خدمات ارزشمند محسن حاجی میرزایی در طول مدت تصدی دبیری هیات دولت تشکر و قدردانی کرد.

حسین سیمایی صراف متولد ۱۳۴۷ مشهد، تحصیلات دانشگاهی خود را در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی، در رشته حقوق به ترتیب در دانشگاه های تهران، تربیت مدرس و شهید بهشتی به اتمام رساند. وی هم اکنون دانشیار دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی است و پیش از انتخاب به عنوان دبیر هیات دولت، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم بوده است.


( ۱ )