بازدید اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم از مراکز آموزش عالی استان سیستان و بلوچستان

۰۵ آبان ۱۳۹۵ | ۲۳:۳۷ کد : ۴۸۸۶ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۳
اعضا کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه تنی چند از مدیران ارشد وزارت علوم تحقیقات و فناوری  از جمله دکتر ابراهیمی مدیر کل دفتر امور مجلس و همچنین وزارت آموزش و پرورش جهت بازدید ...
بازدید اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم از مراکز آموزش عالی استان سیستان و بلوچستان
اعضا کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه تنی چند از مدیران ارشد وزارت علوم تحقیقات و فناوری  از جمله دکتر ابراهیمی مدیر کل دفتر امور مجلس و همچنین وزارت آموزش و پرورش جهت بازدید از مراکز علمی استان وارد زاهدان شدند.
نمایندگان ومدیران مذکور در ضیافت شام کاری به میزبانی دانشگاه ضمن مذاکره و برنامه ریزی و تعیین اولویت های بازدید ها در رابطه با اهمیت توسعه آموزش عالی در استان به ایراد سخنانی پرداختند.
دکتر حبیب اله دهمرده در این نشست به اهمیت توسعه علمی محوز شرق اشاره کرد و بر لزوم ارتباط با همسایگان شرقی به عنوان ابزار قدرت نظام جمهوری اسلامی در ایجاد و امینت پایدار تاکید نمود. وی اهمیت دانشگاه سیستان و بلوچستان به عنوان دانشگاه مادر در منطقه را بسیار مهم ارزیابی کرد و از این دانشگاه به عنوان قطب علمی کشور در بعضی حوزه ها ی علمی و زیبا ترین دانشگاه خاورمیانه نام برد.
گفتنی است تعداد دیگری از اعضای کمیسیون و و برخی از معاونان و مدیران وزارت علوم فردا جهت انجام سایر بازدیدها و پیگیری امور به این جمع ملحق خواهند شد. ​