در حاشیه بازدید از دانشگاه بیرجند؛

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی دیدار کرد

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۶ کد : ۳۸۸۰۳ اخبار
تعداد بازدید:۶۸۵
دکتر حسین سیمائی صراف، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سفر به بیرجند روز شنبه ۸ اردیبهشت ماه ۹۷ با حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار کرد.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی دیدار کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه بیرجند، دکتر سیمایی صراف در این دیدار، همکاری مدیران اجرایی کشور در استانها و شهرستانها را برای ساماندهی و کیفیت بخشیدن به دانشگاهها ضروری دانست.

در ادامه این دیدار نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه همه امور انسان باید بر علم تکیه داشته باشد، بر لزوم توجه به ایمان در کنار علم برای جهت دادن به آن تأکید کرد.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه تحصیل علم برای آموختن و نه تفاخر لازم است، افزود: هر جا پیشرفتی بوده مرهون تلاشهای عالمان وارسته و دانشمندان پاک بوده و قداست علم باید در حوزه و دانشگاه حفظ شود.

دکتر احمد خامسان سرپرست دانشگاه بیرجند و حجت الاسلام محمد علی جعفری مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه در این دیدار معاون حقوقی و امور مجلس را همراهی می کردند.

دکتر حسین سیمائی صراف معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری پس از ورود به پردیس اصلی دانشگاه بیرجند به اتقاق اعضای هیأت رئیسه دانشگاه بر مزار شهید گمنام و یادمان شهیدان دانشجوی این دانشگاه حاضر شد و با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

کلید واژه ها: دکتر حسین سیمائی صراف، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی