اعتماد به گزینه پیشنهادی علوم حتمی است

۰۳ آذر ۱۳۹۳ | ۱۷:۰۵ کد : ۳۳۱۱ اخبار
تعداد بازدید:۳۰۳
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ از حضور محمد فرهادی در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: توضیحات وزیر پیشنهادی علوم در خصوص برنامه کاریش به رفع دغدغه نمایندگان و اعتماد به وی منجر ...
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ از حضور محمد فرهادی در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: توضیحات وزیر پیشنهادی علوم در خصوص برنامه کاریش به رفع دغدغه نمایندگان و اعتماد به وی منجر شد.

الهیار ملکشاهی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ در تشریح جزییات جلسه امروز دوشنبه(3 آذرماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ گفت: این جلسه با حضور محمد فرهادی وزیر پیشنهادی علوم٬‌ تحقیقات و فناوری برگزار شد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه محمد فرهادی برای ارایه برنامه کاری و سوابق خود در جلسه امرور کمیسیون حاضر شد٬ افزود: توضیحات وزیر پیشنهادی علوم به سوالات نمایندگان رضایت آنان را ایجاد کرد.

وی با تاکید بر اینکه نظر قاطبه اعضای کمیسیون قضایی مجلس در خصوص گزینه پیشنهادی علوم مثبت بود٬ تصریح کرد: وی با روشن کردن مواضع خود در خصوص موضوعات مرتبط با فتنه دغدغه نمایندگان را مرتفع کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ ادامه داد: نمایندگان سوالاتی چون چگونگی اداره وزارت علوم پس از اخذ رای اعتماد از مجلس را مطرح کردند که پاسخ قانع وزیر پیشنهادی به این سوال منجر به اطمینان خاطر نمایندگان برای لحاظ شدن دغدغه‌هایشان را در پی داشت.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: کمیسیون قضایی مجلس حمایت خود را از گزینه پیشنهادی علوم اعلام می‌دارد./