آئین تودیع و معارفه مدیر کل د فتر لوایح و تدوین و تنقیح قوانین و مقررات

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۱ کد : ۲۵۰۸ اخبار
تعداد بازدید:۴۵۶
دکتر محمد روشن معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر محمدحسین زارعی را به سمت سرپرست اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات منصوب کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت ع...
آئین تودیع و معارفه مدیر کل د فتر لوایح و تدوین و تنقیح قوانین و مقررات
دکتر محمد روشن معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر محمدحسین زارعی را به سمت سرپرست اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن حکم دکتر زارعی آمده است:
امید است با توکل به خداوند سبحان و بر اساس آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی،  راهبردهای دولت جمهوری اسلامی ایران، جلب همکاری کارکنان گرامی، گردآوری، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، انطباق مصوبات داخلی و بررسی، اظهار نظر در مورد پیش نویس لوایح قانونی و همچنین در چارچوب قوانین و مقررات در حفظ و حراست از حقوق قانونی وزارت متبوع و حوزه‌های مختلف آموزش عالی، بر اساس شرح وظایف و امورات محوله در ایفای نقش خود موفق باشید.
دکتر زارعی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی است و از سوابق اجرایی وی می‌توان به بیش از یک دهه مشاور حقوقی و ناظر علمی طرح‌ها و لوایح مجلس شورای اسلامی در مرکز پژوهش‌های مجلس و معاون مدیر حقوقی دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد.
همچنین دکتر روشن در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر لعیا جنیدی سرپرست سابق اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات قدردانی کرد.
گفتنی است مراسم معارفه سرپرست اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات وزارت علوم با حضور دکتر محمد روشن معاون حقوقی و امور مجلس، دکتر محمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، دکتر سعدا... نصیری قیداری سرپرست کمیسیون ملی یونسکو – ایران در محل این وزارتخانه برگزار شد.


( ۱ )