۶۰۰ دانشجوی بورسیه اعتراض خود را به کمیته اعلام کردند

۱۲ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۱ کد : ۲۴۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۴۲۴
معاون پارلمانی وزیرعلوم اعلام کرد: حدود ۶۰۰ نفر از دانشجویان بورسیه اعتراض خود را به کمیته بررسی تجدید نظر بورسیه ارسال کرده اند که درحال بررسی است . سعدالله نصیری قیداری در گفتگو با خبرنگار م...
معاون پارلمانی وزیرعلوم اعلام کرد: حدود ۶۰۰ نفر از دانشجویان بورسیه اعتراض خود را به کمیته بررسی تجدید نظر بورسیه ارسال کرده اند که درحال بررسی است .

سعدالله نصیری قیداری در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با جلسات کمیته بورسیه‌ها گفت: تاکنون ۶ جلسه داشته‌ایم و آخرین جلسه روز پنجشنبه از ساعت ۷ صبح تا یک بعدازظهر به صورت پیوسته برگزار شد.

وی با بیان اینکه کمیته بورسیه ها، پرونده دانشجویان بورسیه ای که به به حکم صادره اعتراض داشتند را مجدد بررسی می کند، افزود: تاکنون حدود ۶۰۰ دانشجوی بورسیه اعتراض خود را به کمیته رسیدگی به اعتراض دانشجویان بورسیه ارایه داده اند و پرونده آنها در حال بررسی است البته این بدین معنی نیست که تمام اعتراض ها وارد است.

معاون پارلمانی وزارت علوم درباره اینکه تا چه زمانی جلسات ادامه خواهد داشت، افزود: هرچقدر بتوانیم وقت ۸ نفر اعضای کمیته را هماهنگ کنیم جلسه برگزار می کنیم تا وضعیت این دانشجویان مشخص شود.

وی یادآورشد: در حال حاضر رسیدگی به وضعیت پرونده‌های که نسبت به تحصیل همزمان با اشتغال اعتراض داشتند تقریبا به اتمام رسیده است.