معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم : ورود خیرین فصل جدیدی از مشارکت و حضور مردم در دانشگاهها را رقم زده است

۰۸ بهمن ۱۳۹۲ | ۱۴:۰۶ کد : ۲۳۷۸۰ آرشیو قدیمی
تعداد بازدید:۲۹۹
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم : ورود خیرین فصل جدیدی از مشارکت و حضور مردم در دانشگاهها را رقم زده است

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم  و دبیر کمیته خیرین  این وزارت با صدور پیامی به جشنواره تقدیر از خیرین  دانشگاه ساز سیرجانی،  ورود خیرین گرانقدر در عرصه علمی کشور را  فصل جدیدی از مشارکت و حضور مردم در دانشگاهها  عنوان کرد.

 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سید جواد ساداتی نژاد در این پیام  با اشاره به حضور بسیار امیدبخش خیرین در عرصه علمی کشور  تاکید کرده است : این حضور  توسعه آموزش و پژوهش وتربیت متخصصین برجسته و تحصیل مطلوب تر جوانان این مرز و بوم را به همراه دارد .
در ادامه این پیام آمده است :باتوجه به بررسی های انجام شده در دانشگاهها احداث خوابگاههای دانشجویی بویژه خوابگاههای متاهلین و فضاهای ورزشی به دلیل نقش موثر در فرآیند آموزش و پژوهش از اولویت ویژه ای برخوردار است .
 دبیر کمیته خیرین وزارت علوم در این پیام افزوده است :  در راستای حمایت از اقدام  خیرین کمیته خیرین وزارت علوم  که  از سال 90 راه اندازی شده است  50% هزینه کل پروژه های خیر ساز را از طریق اعتبارات وزارت متبوع پرداخت می کند و  درسال 90 برای اولین بار 17 پروژه خیر ساز در دانشگاهها مورد حمایت قرار گرفت و اعتبار لازم جهت اتمام پروژه به دانشگاهها پرداخت شد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم  و دبیر کمیته خیرین این وزارت در انتهای  این پیام ضمن قدردانی از خیرین  دانشگاه  ساز سیرجانی برای آنان آرزوی سربلندی و عزت روز افزون نموده است.