قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش:اقدام وزارت علوم در برگزاری جلسات با مجامع استانی نمایندگان مجلس ستودنی است

۰۸ بهمن ۱۳۹۲ | ۱۴:۰۶ کد : ۲۳۱۷۵ آرشیو قدیمی
تعداد بازدید:۳۷۱

 

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس٬ با مثبت ارزیابی کردن برگزاری جلسات هفتگی وزارت علوم با مجامع استانی نمایندگان مجلس٬ گفت: این اقدام وزارت علوم٬تحقیقات و فناوری بسیاری از مشکلات آموزشی کشور را مرتفع خواهد کرد.

قاسم جعفری با بیان اینکه برگزاری جلسات هفتگی وزارت علوم٬ تحقیقات و فناوری با مجامع استانی نمایندگان مجلس به مرتفع شدن بسیاری از مشکلات آموزشی در حوزه‌های انتخابیه نمایندگان منجر می‌شود٬ گفت: توسعه آموزش عالی مبتنی بر آمایش سرزمین یکی از اثراتی است که برگزاری این جلسات به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی٬ با تاکید بر اینکه برگزاری جلسات هفتگی به طور مدام از سوی وزارت علوم با مجامع استانی نمایندگان مجلس٬ دغدغه بسیاری از وکلای ملت را کاهش خواهد داد٬ افزود: رفع بسیاری از مشکلات و معضلاتی که پیش روی سیستم آموزش عالی کشور وجود دارد نیازمند اتحاد و همدلی دولت و مجلس است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه برگزاری جلسات وزارت علوم با نمایندگان مردم بسیاری از واقعیت‌ها را در زمینه کاستی‌ها و ضعف‌ها در حوزه آموزش عالی نشان می‌دهد٬ گفت: اقدام وزارت علوم در جهت برگزاری این جلسات در ارتقای سیستم آموزش عالی کشور ستودنی است.

وی در تشریح مزایای برگزاری جلسات هفتگی وزارت علوم با مجامع استانی نمایندگان مجلس٬ افزود: به‌طور حتم در ارتباط بودن وزارت علوم با نمایندگان مردم که با مشکلات مختلف حوزه‌های انتخابیه خود در ارتباط هستند به کاهش معضلات آموزشی در کشور منجر می‌شود.