عارفی نماینده جیرفت : برگزاری جلسات هم اندیشی به بهبود وضعیت سیستم آموزشی می انجامد

۰۸ بهمن ۱۳۹۲ | ۱۴:۰۶ کد : ۲۲۹۹۹ آرشیو قدیمی
تعداد بازدید:۴۱۹
عارفی نماینده جیرفت : برگزاری جلسات هم اندیشی به بهبود وضعیت سیستم آموزشی می انجامد

 

جزییات دیدار نمایندگان با فرجی دانا/تاکید بر انتصابات علمی و پیشگیری از افراطی‌گری در دانشگاه‌ها
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس٬ با مثبت ارزیابی کردن برگزاری جلسه مجمع نمایندگان استان های کرمان، هرمزگان و سیستان وبلوچستان با وزیر علوم٬ تحقیقات و فناوری٬ گفت: استمرار برگزاری این جلسات به هم‌اندیشی برای بهبود وضعیت سیستم آموزشی کشور می‌انجامد.

 

فرج‌الله عارفی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری جلسه شب گذشته (دوشنبه 30 دی) مجمع نمایندگان استان کرمان٬ هرمزگان و سیستان و بلوچستان با وزیر علوم٬ تحقیقات وفناوری٬ گفت: بحث آمایش آموزش عالی در استان‌های مختلف کشور محور اصلی بحث نمایندگان مجلس با فرجی‌دانا بود.
نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه هم‌اندیشی نمایندگان با وزیر علوم به پیشبرد اهداف و کاستن از ضعف‌های سیستم آموزشی کشورمی‌انجامد٬ افزود: در جلسه روز گذشته نمایندگان با فرجی دانا معاونان وزیر علوم گزارش‌های کامل و جامعی را از وضعیت آموزش عالی در استان‌های هرمزگان٬ کرمان و سیستان و بلوچستان ارایه کردند.
این نماینده مردم در مجلس نهم در تشریح محورهای جلسه شب گذشته نمایندگان با فرجی دانا٬ تصریح کرد: تجاری‌سازی علم٬ بکارگیری مدیران و روسای علمی در دانشگاه‌های٬ پیشگیری از افراطی‌گری در محیط دانشگاه و مطابقت منابع درسی به ویژه در رشته های علوم انسانی با فرهنگ جامعه از نقطه نظرات نمایندگان بود که با موافقت فرجی دانا همراه شد.
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: از این پس جلساتی برای هم اندیشی نمایندگان با فرجی دانا به طور مستمر برگزار خواهد شد./