معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب شد

۲۰ تیر ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۶ کد : ۲۰۷۳ اخبار
تعداد بازدید:۶۸۰
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی حکمی دکتر محمد روشن را به سمت معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب کرد.  به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر روشن آمده است :...
 معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب شد
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی حکمی دکتر محمد روشن را به سمت معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب کرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر روشن آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف معاونت امور حقوقی و امور مجلس را برپایه قوانین،سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری  مدیران  و کارکنان گرامی در حفظ و حراست از حقوق قانونی وزارت متبوع و حوزه های مختلف و دانشگاهیان و تحکیم جایگاه قانونی وزارت بکوشید و با تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در شفاف سازی برنامه ها و اهداف و تصویب قوانین مورد نیاز با عنایت به ماموریت های مختلف وزارت و برنامه های تقدیمی، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان ایفا نمایید .
دکتر محمد روشن دارای دکترای حقوق خصوصی و خارج فقه و اصول و دانشیار دانشگاه شهید بهشتی است و علاوه بر ریاست دانشگاه سوره از سال 1385 تاکنون ، در هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان بنیاد شهید انقلاب اسلامی از سال 1369 تا 1387 و کمیسیون قوانین و مقررات بنیاد شهید و امور ایثارگران از سال 1384 عضویت داشته و  نماینده دانشگاه شهید بهشتی در مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از سال 1385 و عضو و مدیر هسته گزینش کارکنان این دانشگاه از سال 1379 تا 1385  بوده است.
  وزیر علوم در نامه جداگانه ای ضمن موافقت با استعفای دکتر سعد اله نصیری قیداری از خدمات وی در دوران تصدی معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت علوم قدردانی کرده است.


( ۱ )