مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور با حضور دکتر نصیری قیداری معاون حقوقی و امور مجلس برگزار شد

۱۷ دی ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۱ کد : ۱۳۸۸۸ اخبار
تعداد بازدید:۴۵۳
به نقل از حوزه دانشگاه ، ایرنا، سعدالله نصیری قیداری صبح امروز (چهارشنبه) و در مراسم تودیع ابوالفضل فراهانی و معارفه محمدعلی سرلک سرپرستان سابق و جدید دانشگاه پیام نور با تاکید بر کار علمی با کیفیت ...
به نقل از حوزه دانشگاه ، ایرنا، سعدالله نصیری قیداری صبح امروز (چهارشنبه) و در مراسم تودیع ابوالفضل فراهانی و معارفه محمدعلی سرلک سرپرستان سابق و جدید دانشگاه پیام نور با تاکید بر کار علمی با کیفیت اظهار کرد: معتقد نیستیم که باید با توسعه کمی برخورد کرد اما باید در حوزه توسعه کیفی توجه بیشتری داشته باشیم که البته کمی دیر نیز شده است.

وی با بیان اینکه اساسنامه دانشگاه پیام نور ماموریت خاصی برعهده این دانشگاه قرار داده است افزود: اگر قرار بود دانشگاه پیام نور مانند سایر دانشگاه ها عمل کند، دیگر نیازی به اساسنامه جداگانه نبود.

در اساسنامه دانشگاه پیام نور بر گسترش مرزهای دانش در همه سطوح، آموزش های نیمه حضوری، استفاده از امکانات رسانه ای و «آموزش برای همه؛ در هر زمان و در هر مکان» تاکید شده است.

معاون وزیر علوم خواستار حمایت از دانشگاه پیام نور شد وگفت: دانشگاه پیام نور نیز باید در جذب حمایت های خیرین دانشگاه و آموزش عالی فعالیت بیشتری داشته باشد.

قیداری در ادامه همچنین از افتتاح یک دانشگاه خیرساز طی روزهای آینده در استان گیلان و با حضور محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.

معاون وزیر علوم در ابتدای سخنان خود بر سیاست وزارت علوم برای انتخاب رییس دانشگاه پیام نور از میان اساتید و مدیران این دانشگاه سخن گفت و خواستار کمک تمامی اساتید و کارکنان این دانشگاه به محمدعلی سرلک شد.

وی در ادامه از خدمات ابوالفضل فراهانی سرپرست سابق دانشگاه پیام نور قدردانی و برای محمدعلی سرلک سرپرست جدید این دانشگاه آرزوی موفقیت کرد.

در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید و سابق دانشگاه پیام نور، چندین نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روسای سابق این دانشگاه حضور داشتند.

این مراسم همزمان با برگزاری مراسم بیست و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه پیام نور برگزار شد.