دکتر مقتدایی استاندار خوزستان: دانشگاهها مهمترین زیرساختهای توسعه درهر منطقه محسوب می شوند

۱۳ مهر ۱۳۹۴ | ۰۹:۰۸ کد : ۱۰۵۳۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۱
دیدار معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری با استاندار خوزستان، در روز یکشنبه 12 مهرماه در محل استانداری استان خوزستان آقای دکتر محمد روشن معاون حقوقی و امور مجلس با استاندار خوزستان جن...
دیدار معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری با استاندار خوزستان، در روز یکشنبه 12 مهرماه در محل استانداری استان خوزستان آقای دکتر محمد روشن معاون حقوقی و امور مجلس با استاندار خوزستان جناب آقای دکتر مقتدایی ملاقات و وضعیت مراکز آموزش عالی و دانشگاههای استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دانشگاهها به عنوان مهمترین زیرساختهای توسعه درهر منطقه محسوب می شوند و باید تلاش کرد با توسعه متوازن مراکز آموزش عالی و دانشگاهها ضمن وصول به اهداف سند چشم انداز سال 1404 بیش از پیش منطقه و بوم این مراکز از تولیدات علمی متمتع گردند و مردم و مسئولین محلی نقش دانشگاهها را در ارتقاء سطح کیفی و کمی زندگی خود لمس نمایند.
با توجه به اینکه استانداری می تواند در تامین نیازهای دانشگاه به ویژه در بخش حمایت های مالی و سخت افزاری بهترین وموثرترین نقش را ایفا نماید، انتظار جامعه علمی و دانشگاهی را بیش از پیش تامین نماید.