دکتر فرهادی : پایان اردیبهشت ماه تعیین تکلیف نهایی رشته های بدون مجوز

۱۰ دی ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۸ کد : ۱۰۴۸۹ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۶
وزیر علوم از تشکیل هیئتی برای بررسی رشته های بدون مجوز خبر داد و تا اردیبهشت ماه باید نتیجه نهایی تعیین تکلیف رشته های بدون مجوز اعلام شود. روز گذشته در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ...
دکتر فرهادی : پایان اردیبهشت ماه تعیین تکلیف نهایی رشته های بدون مجوز
وزیر علوم از تشکیل هیئتی برای بررسی رشته های بدون مجوز خبر داد و تا اردیبهشت ماه باید نتیجه نهایی تعیین تکلیف رشته های بدون مجوز اعلام شود.
روز گذشته در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی که با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم و دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولین برگزار شد موضوع پذیرش دکترا در دانشگاه آزاد مطرح ،و در نتیجه رئیس دانشگاه پذیرفتند و اعلام کردند که هدفشان این است در چهار چوب استانداردهای موجود و قوانین و مقررات شورای گسترش حرکت کنند و  همچنین ایشان در حال بررسی رشته هایی هستند که باید پالایش بشود.
همچنین دکتر فرهادی نیز  اعلام کردند که هیئتی تشکیل شده و نمایندگان دانشگاه آزاد و وزارت علوم در آن حضور دارند و تا اردیبهشت ماه باید نتیجه نهایی مشخص شود و در رشته هایی دانشجو گرفته شود که مجوز خاص را دریافت کرده باشندکه  در سال آینده در رشته های بدون مجوز نباید دانشجو بگیرند.